Kategoria

Darmowa Wysyłka DBA200UA60 S, Może bezpośrednio kupić lub skontaktować się ze sprzedawcą ..

Nowy

zł94.89

W magazynie

Tagi: Tanie: Darmowa Wysyłka DBA200UA60 S, Może bezpośrednio kupić lub skontaktować się ze sprzedawcą .., wysokiej jakości Darmowa Wysyłka DBA200UA60 S, Może bezpośrednio kupić lub skontaktować się ze sprzedawcą .., dostawcy Replacement Parts z Chin.


Shenzhen Hongyer komponenty elektroniczne Sprzedaży Co., Ltd.
witamy na naszej stronie internetowej, dziękujemy za wybór
nasze produkty i usługi, i czekamy na współpracę!
jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem, w Chinach, mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie, kupujących przed zakupem naszych produktów, proszę uważnie przeczytać następujące:
WAŻNE: w celu uniknięcia kontrowersji. wszystkie produkty sprzedawane przez sprzedającego, zarówno starych i nowych, podlegają ścisłej kontroli jakości. kupujący otrzyma towar, proszę jak najszybciej wykryć produktu, problemu znaleźć produkt, proszę korzystać z produktu przed ( w ciągu 7 dni od otrzymania towaru ) opinie do nas!
jeśli kupujący nie wykrywa,. bezpośrednie wykorzystanie produktów, w wyniku uszkodzenia produktu, sprzedawca nie przyjmuje zwrotów
każdy klient zainstalować wykorzystanie produktów, nie są zawarte w zakresie ochrony po sprzedaży! jeśli kupujący nie zgadzam się z naszego programu, proszę nie płacą.
po kupujący płaci, domyślnie zgadza się z naszego programu!
sprzedawca przypomina:
1, możemy określić czas dostawy 3-7 dni, ale w większości przypadków, wysyłamy w ciągu 1-2 dni.
2, mamy zaznaczone numer z najbardziej konserwatywny dostaw możemy dostarczać produkty, zazwyczaj możemy dostarczyć więcej zapasów, jeśli chcesz kupić więcej, proszę skontaktować się ze sprzedawcą, aby zmienić zapasów.
3, mamy zestaw różnych rozwiązań logistycznych, kupujący mogą wybrać. jeśli kupujący nie może znaleźć odpowiednie rozwiązanie, proszę skontaktować się ze sprzedawcą, aby zmienić program!
4, wszystkie towary cła przywozowe są ponoszone przez kupującego.
5, większość produktów zostały zaktualizowane kod daty. dokładna data kod będzie przedmiotem produktów, które otrzymali (oznacza to kod daty produktu może się różnić od tego zdjęcie, ponieważ każdy produkt, każda partia, data kod jest inny). jeśli chcesz, aby poznać dokładną datę kod przed porządku, prosimy o kontakt z nami
6, ze względu na klimat i innych nieprzewidywalnych czynników, jeśli nie możesz otrzymywać nasze produkty w czasie określonym w systemie, proszę skontaktować się ze sprzedawcą w czasie, sprzedawca pomoże rozwiązać.
7, luzem zamówienie będzie miał najlepszą cenę. proszę bezpośrednio skontaktować się ze sprzedawcą
8, jeśli nie możesz znaleźć to, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami bezpośrednio.
9, Mamy nadzieję, że wszyscy nabywcy do naszej transakcji przedłożony 5 -star oceny, kupujący mają jakiekolwiek pytania, prosimy zostawić wiadomość, będziemy aktywnie rozwiązać. 10, Proszę wszyscy nabywcy są zgodne z uczciwy, godny zaufania, fair trading zasady. nie ma problemu, że nie może być rozwiązany, my nie mile widziane wszelkie negatywne złośliwe komentarze i kontrowersji.
11, Inne warunki Płatności: Western Union, Przelew (T/T z góry), proszę skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zrobić tak.
Shenzhen Hongyer komponenty elektroniczne Sprzedaży Co., Ltd.
wiadomości: Panna Lena
proszę pamiętać, odwiedzić naszą stronę internetową, wygodne, po raz kolejny, aby znaleźć!

Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.5kg (1.10lb.)
Rozmiar przesyłki 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Numer modelu DBA200UA60
Kompatybilny Marka/Model Brak
Nazwa marki KaYipHT

Napisz opinię

Darmowa Wysyłka DBA200UA60 S, Może bezpośrednio kupić lub skontaktować się ze sprzedawcą ..

Darmowa Wysyłka DBA200UA60 S, Może bezpośrednio kupić lub skontaktować się ze sprzedawcą ..

Shenzhen Hongyer komponenty elektroniczne Sprzedaży Co., Ltd. witamy na naszej stronie internetowej, dziękujemy za wybór nasze produkty i usługi, i czekamy na współpracę! jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem, w Chinach, mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie, kupujących przed zakupem naszych produktów,

Pokrewne produkty

Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!